,
 
     
 
AVUKATLARIMIZ

1. Av. Serhat Ramazan BAŞBİLEN

2. Av. Özge KUŞAT

3. Av.Güzide BAŞBİLEN

4. Av. Neslihan YALÇINRIDVANAĞAOĞLU

5. Av.Serdar YAVUZ

6. Av. Dilek KARAKÖSE

7. Danışman  Dilhun AYAYDIN 

8. Stj. Av. İrem Hilal İSPİR

9. Stj. Av. Sefa FİDAN

İDARİ VE YARDIMCI PERSONEL

1. Binnaz DEMİREL - Yönetici Asistan

Av. Serhat Ramazan BAŞBİLEN

Av. Serhat Ramazan Başbilen, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2005 yılında mezun olmuştur. BAŞBİLEN HUKUK BÜROSU’nun kurucusudur. Av. Serhat Ramazan BAŞBİLEN ticari davalar konusunda uzmanlığa sahiptir. Ayrıca, İcra Hukuku, Şirketler Hukuku, Kambiyo Hukuku, Sigorta Hukuku, Sözleşmeler alanlarında da çalışmalar yapmaktadır. İleri düzeyde İngilizce, orta düzeyde Rusça bilmektedir.

Av. Özge KUŞAT

Av. Özge Kuşat, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur. İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında çeşitli seminerlere ve çalışmalara katılmış, bu dalda uzmanlık kazanmıştır.Ayrıca, Şirketler Hukuku, Tazminat Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında da çalışmalarını sürdürmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Av. Güzide BAŞBİLEN

Av.Güzide BAŞBİLEN, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda Marka Vekili olan Av. Güzide BAŞBİLEN, iyi düzeyde İngilizce bilmektedir. Fikri Mülkiyet Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku ve Aile Hukuku alanında uzmanlığa sahiptir.


Av. Neslihan YALÇINRIDVANAĞAOĞLU

Av. Neslihan YALÇINRIDANAĞAOĞLU,Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 yılında mezun olmuştur. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında yoğun dava ve konu tecrübesine sahip olup ayrıca İnşaat Hukuku, Şirketler Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Orta deredece İngilizce bilmektedir. 


Av.Serdar YAVUZ

Av.Serdar Yavuz, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2007 yılında mezun olmuştur. İcra ve İflas Hukuku alanında uzmanlığa sahip olup, Konkordato Hukuku, Kambiyo Hukuku,Ceza Hukuku, Trafik Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahiptir.


Av. Dilek KARAKÖSE

Av. Dilek KARAKÖSE, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2011 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl başlamış olduğu avukatlık stajını Başbilen Hukuk ve Danışmalık bünyesinde tamamlamıştır. Halen Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında master çalışmalarını sürdürmektedir. İleri düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca bilgisine sahiptir. 


Öğr.Gör. Dilhun AYAYDIN

Dilhun AYAYDIN, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi’nde 2008 yılında “Kamu Hukuku” alanında yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır. 2009 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde doktora çalışmalarına başlamıştır. Halen Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde İdare Hukuku Anabilim Dalında akademik personel olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İdare Hukuku, Enerji Hukuku , İmar Hukuku, Kamu İhale Hukuku alanlarında uzmandır. İleri düzeyde İngilizce, orta düzeyde Fransızca bilmektedir.
 
Anasayfa
Hakkımızda
Kadromuz
Uzmanlık Alanlarımız
İnsan Kaynakları
Haberler
Makaleler
İletişim
 
 

   
Kızılırmak Mah. 1446. Cad. Alternatif Plaza No:12/27 K:7 Çukurambar Çankaya/ANKARA
Telefon: 0312 432 57 97(pbx)  Fax: 0312 432 13 97
basbilen@basbilen.av.tr